Günün Tarihi:20 Eylül 2021

Özel Adatıp Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Gece Polikliniği Başladı


Adatıp Sağlık Grubu’na bağlı olarak Sakarya’da faaliyet gösteren Özel Adatıp Hastanesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Yasir Sarma gece polikliniği yapmaya başladı.

Uzmanlık alanları

Hafta içi beş gün, saat 17.30-23.00 arasında hizmet verecek olan Uzm. Dr. Yasir Sarma özellikle; Çocuk alerjik hastalıkları ve astım, Solunum yolu hastalıkları,  Çocuk çağı hastalıkları tedavi ve takibi, Sağlam çocuk izlenimi ve aşılama, Yenidoğan ve Sağlam Çocuk Gelişim Takibi, Gelişim değerlendirmesi ve Takibi konularında uzmanlaşmıştır.  Uzm. Dr. Yasir Sarma İngilizce haricinde çok iyi seviyede Arapça konuşmakta olup, Arap ve Orta Doğu ülkelerinden gelen hastalara ana  dilinde sağlık hizmeti sunmaktadır.  Özel Adatıp Hastanesi Yönetimi tarafından, özellikle çalışan anne ve babalar düşünülerek açılan gece polikliniğinde 0 – 14 yaş grubundaki çocukların muayene, tetkik ve takibi yapılmaktadır. 

12 Ağustos 2021 , Perşembe Bu haber toplam 1063 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU