Günün Tarihi:20 Eylül 2021

SP Söğütlü vatandaşı dinliyor


Saadet Partisi Söğütlü ilçe Başkanlığı “Geçim İttifakı” çalışmaları kapsamında Maksudiye mahallesi ve Kurudil mahallesi muhtarları ve kahve ziyaretleri gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Söğütlü İlçe Başkanı Özdemir Özcan, ziyaretler ile ilgili yaptığı açıklamada, “Kurudil ve Maksudiye Mahallelerimizdeki problemleri muhtarlarımızdan ve vatandaşlarımızdan dinleme fırsatı bulduk. Ziyaret ettiğimiz bu mahallelerde ve ziyaret edeceğimiz ilçemizin diğer mahallelerinde insanımızın yaşadığı ekonomik darboğazdan nasıl çıkılacağının yollarını anlatıyoruz. Aynı zamanda mahallelerimizin yerel problemlerini de dinliyoruz. İnsanımız başta yol sıkıntısı olmak üzere yaşadıkları çeşitli sıkıntıları tarafımıza ilettiler” dedi.

 

İlk seçimlerde

Özcan, “Bizlerde Saadet Partisi Söğütlü İlçe Başkanlığı olarak vatandaşlarımızın dile getirdikleri sorunları not alarak yetkili kurumlara ileteceğiz ve sorunun giderilmesi noktasında atılacak adımların takipçisi olacağız. Sorunların giderilmesi noktasında buradan büyükşehir belediye başkanlığına seslenerek Sakarya’nın incisi, Söğütlü ilçemizin gerektiği hizmeti alması konusunda hassasiyet göstermesini temenni ediyoruz. Saadet Partisi olarak Söğütlü ilçemizin üvey evlat muamelesi görmesinden artık bıktık. Önümüzdeki ilk seçimlerde Söğütlü’müzü Milli Görüş belediyeciliği ile tanıştırıp halkımızın en güzel hizmetleri alması için gece gündüz canla başla çalışacağız. Bu vesile ile değerli hemşerilerimizi hürmetle muhabbetle selamlar, saygılarımı sunarım” dedi.

25 Ağustos 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 457 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU