Günün Tarihi:18 Ekim 2021

Sel bölgesine mobilya yardımı


Sakarya Mobilyacılar Odası tarafından mobilya, koltuk, yatak, baza ve bir eve lazım olacak en az 50 ailenin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin hazırlandığı tır afet bölgesi Kastamonu’ya gönderildi

Mobilyacılardan duyarlılık

Sakarya Mobilyacılar Odası Başkanı Muhittin Kılıç ve AFAD Sakarya Şubesi Başkanı Hüseyin Kaşkaş  tarafından organize edilen yardım kampanyası çerçevesinde oda üyelerinin duyarlılığı ile ihtiyaç olan malzemeler teslim edildi. Başkan Kılıç, “Burada oturma grupları, yatak, TV üniteleri gibi acil ihtiyaçlar için gerekli malzemeleri gönderiyoruz. Şu anda en az 50 ailenin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yükleme yapıldı. Bizlere oradan gelen bilgiler doğrultusunda AFAD ile birlikte yardım tırımız gitti. Deprem  yaşamış olan Sakaryalılar olarak duyarsız olmadığınız için ben şahsen tüm Sakarya Mobilyacılar Odası üyelerine, esnaflarımıza tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Burada bir noktaya daha değinmek istiyorum;  kısa bir süre önce burada ki sanayi de iş yeri tamamen yanan Hayrettin Çengeloğlu kardeşimizin bu organizasyonda çok emeği geçti kendisine ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. 

Teşekkür etti

AFAD Başkan Hüseyin Kaşkaş  ise,  “Sizin de bildiğiniz gibi Kastamonu ilimizde büyük sel felaketi yaşandı. Bu tür büyük çapta  felaketler ülkemizde sık yaşanmıyor. Bu afetlere karşı bizim vatandaşımız ve halkımızın gerçekten çok duyarlı olduğunu görüyoruz. Bizim insanımız bu gibi durumlarda her zaman yardımcı olmuştur. Bu anlamda da AFAD Sakarya Şube başkanlığımıza vatandaşlarımızdan çok yoğun telefonlar geldi, herkes bu bölgeye yardımcı olmak istiyor. Bu isteklerden biri de sayın Muhittin Kılıç’ın isteğiydi. Kendileri üyeleri ile birlikte yardım tırını hazırladılar ve gönderdiler. Biz de takibini yapıp orada ki merkeze ulaştırdık. Burada taşın altına elini koyan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

6 Eylül 2021 , Pazartesi Bu haber toplam 265 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 



SAKARYASPOR PUAN DURUMU