Günün Tarihi:20 Eylül 2021

Ferizli esnafının sıkıntısını dinledi


İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve yönetimi, Ferizli Esnaf ve Sanatkarlar Odasını, Ziraat Odasını, Esnaf Kefalet Kooperatifini, Küçük Sanayi Kooperatifini ve muhtarları ziyaret ederek esnafın sıkıntıları hakkında istişarelerde bulundu.

İstişarelerde bulundu

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve yönetimi, Ferizli İlçe Başkanı Mehmet Ata,  yönetimi ve Meclis üyeleri, Ferizli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Paşalı’yı ziyaret etti.  Ferizli Ziraat Odası Başkanı Rıdvan Eren ve Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Nurettin Samsa’yı ziyaret eden İYİ Parti heyeti,  esnafın son zamanlarda yaşadığı sıkıntılar üzerine istişarelerde bulundu. Başkan Kılıçaslan, Ziraat Odalarının temel görevlerinden birisinin de çiftçilerin menfaatlerini korumak olduğunu, çiftçilere her türlü desteği sağlayan önemli bir kuruluş olduğunu belirterek,  “Ülkemizin en köklü sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Ziraat Odaları ülkemiz ve çiftçimiz için çok büyük hizmetler yapmaktadır” dedi.

Sanayi esnafı ve muhtarlar

İYİ Parti heyeti, Ferizli Küçük Sanayi Kooperatifi Başkanı Alaattin Durmuş ve yönetimini ziyaret ederek, sanayi esnafının yaşamış olduğu sıkıntı ve problemler konusunda istişarelerde bulundu. İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve beraberindekiler son olarak Kemalpaşa Mahalle Muhtarı Tacettin Durmuş ve İnönü Mahalle Muhtarı Tayfun Ülker’i ziyaret ederek sohbet etti. Başkan Kılıçaslan, “Misafirperverlikleri için her iki mahalle muhtarıma ve mahalle sakinlerine teşekkür ederim. Bizleri çok güzel ağırladılar” dedi. 

14 Eylül 2021 , Salı Bu haber toplam 298 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU