Günün Tarihi:18 Ekim 2021

Onlar erdi muradına


Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten’in kardeşi, Söğütlü Belediyesi eski başkanlarından Erol Özten’in oğlu Kadın Doğum Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Muhammet Atay Özten, meslektaşı Uz. Dr. Seval Taşdemir ile dünya evine girdi.

Faytonla geldiler 

Kocaeli SGK’dan emekli Cevdet Taşdemir’in kızı Kadın Doğum Uzmanı  Dr. Seval Taşdemir, eski belediye başkanlarından Erol Özten’in oğlu, Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten’in kardeşi Kadın Doğum Uzmanı Yardımcı Doç. Dr. Muhammet Atay Özten ile Söğütlü Festival Alanı’nda düzenlenen muhteşem düğün ile dünya evine girdi. İlk önce gelin alımı yapıldı. Seval ve Muhammet Atay Özten  çifti,  baba evinden festival sahasına kadar faytonla  geldi.

Özten misafirlerle ilgilendi

Muhteşem bir nikah töreninin ardından genç çift misafirlere tek tek hoş geldin dedi.  Damadın abisi Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, kardeşinin bu mutlu gününde tüm imkanlarını seferber ederek misafirleri en güzel bir şekilde ağırladı.  Düğün cemiyetinde yemek ikramının yanında Mevlid-i Şerif okundu.

Cemiyete katılanlar

Cemiyete;  Söğütlü İlçe Kaymakamı Cevat Gün,  Türkiye Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Halil İbrahim  Balcı,  eski Milletvekili Recep Yıldırım, eski Bilim-Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı  Hasan Ali Çelik, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu,  Arifiye Belediye  Başkanı İsmail Karakullukçu,  Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Sakarya Büyükşehir SASKİ Personel Eğitim Daire Başkanı Hakan Bekar,  Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı  Hasan Alişan, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan yardımcısı Ali İnci, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş,  AK Parti Söğütlü İlçe Teşkilatı Başkanı Selçuk Kurt ve  yönetim kurulu, İlçe Kadın Kolları  üyeleri, STK temsilcileri ile davetliler katıldı. 

15 Eylül 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 429 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU