Günün Tarihi:18 Ekim 2021

‘Sanayi projelerine merakımız var’


Sakarya GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bekdemir ve yönetimini ağırlayan Erenler Kaymakamı Günhan Yazar, “Vatandaşlarımıza ve şehrimizin yararına yürütülecek özellikle sanayi ile ilgili projelere merakımız var” dedi.

Personel sıkıntısı

Başkan Bekdemir, şehrimizde sanayiyi ve ticareti yukarıya taşımaya yönelik projelerin yapıldığını, çoğu zaman bu çalışmaların bir parçası olduklarını, gerekli kurum ve kuruluşlarla bir arada ilerlediklerini ve buna benzer iş dünyasını, kamuyu özellikle gençlerin birlikte hareket ederek yeni projeler yapabileceklerini söyledi. Bekdemir, “Derneğimiz daima yenilikçi bir bakış açısına sahip, özellikle üniversiteden birçok talebimiz var. Öğrencilerin heyecanı ve enerjisini bizlerin tecrübeleriyle birleştirmek istiyoruz. Her zaman dile getirdiğimiz gibi sektör fark etmeksizin kanayan yaramız personel sıkıntısı, bu konu üzerine yoğunlaşıp ilerlemek istiyoruz bu anlamda sizin de enerjiniz bizi oldukça sevindirdi” dedi.

Emniyet ve asayiş

Erenler Kaymakamı Günhan Yazar, “Vatandaşlarımıza ve şehrimizin yararına yürütülecek özellikle sanayi ile ilgili projelere merakımız var. Temel görevimiz emniyet ve asayişi sağlamak ancak bununla birlikte yürüttüğümüz proje ve faaliyetlerle de milletimize destek vermeyi istiyoruz. Vatandaşların sorunları çözmede aracı olmak, ilgili kurum ve kuruluşlarla sürekli etkileşimde bulunarak birlikte hareket etmeyi önemsiyoruz” şeklinde konuştu.  

18 Eylül 2021 , Cumartesi Bu haber toplam 225 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU