Günün Tarihi:18 Ekim 2021

Eray delikanlılığa adım attı


Hülya ve Halil Aydın çiftinin biricik oğulları Eray’ın sünnetinde davetliler aileyi yalnız bırakmadı.

Yalnız bırakmadılar

Şehrin tanınmış ailelerinden olan, PTT başmüdürlüğünde çalışan Halil Aydın ve zarif eşi Hülya Aydın’ın biricik oğulları Eray’ın sünnet cemiyeti Duygular Garden Kır Bahçesi’nde yapıldı. Ailenin yakınları, dostları ve davetliler Eray’a “ Geçmiş olsun,  Allah damatlığını da göstersin” dileklerinde bulundu.  Halil ve Hülya Aydın çifti  cemiyete katılan davetlilerin ve misafirlerin masalarını tek tek gezerek  “Hoş geldiniz” dedi.  Halil Aydın’ın görev yaptığı PTT kurumundan yöneticiler ve mesai arkadaşları  yalnız bırakmadı. Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Kızılcıklı’da gelen davetliler arasında yer aldı.

Çok duygulandı

Eray’ın hacı babaannesi ile dedesi Hacı Sabahattin Aydın torunlarının mutlu gününde çok duygulu anlar yaşadı. Hacı Sabahattin Aydın, torununun sünnet cemiyetine katılan davetli, dost, akraba, arkadaş ve misafirlere tek tek teşekkür ederek, “ Allah bu günlerimizi gösterdiği için hamdolsun, torunum Eray ile tüm sünnet olan çocuklarımıza geçmiş olsun diyor, uzun ömürler diliyorum” şeklinde konuştu.

30 Eylül 2021 , Perşembe Bu haber toplam 361 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU