Günün Tarihi:17 Ocak 2022

Kıvanç Kaan sünnet oldu


Sağlık İl Müdürlüğü Basın İletişim Birimi Sorumlusu Uğur Kaya ile Özel Adatıp Hastanesi çalışanlarından Vildan Kaya’nın biricik oğulları Kıvanç Kaan sünnet olarak delikanlılığa adım attı.

Merhum Rüştü Balba ile İbrahim Kaya’nın torunları olan Kıvanç Kaan’ın Kafkas Garden’de düzenlenen sünnet cemiyetine; İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Aziz Öğütlü, Personel Hizmetleri Başkanı Suat Koçak, Destek Hizmetleri Başkanı Sedat Kaya, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Özcan Öktem, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Serdar Değirmenci, Serdivan İlçe Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ömer Balcı, Adatıp Hastanesi’nden çok sayıda doktor ve sağlık çalışanının yanında, basın camiasında da çok sayıda davetli katıldı.

 

7 Ekim 2021 , Perşembe Bu haber toplam 876 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU