Günün Tarihi:18 Ekim 2021

Yıldızlar’da renkli görüntüler


Sakarya Amatör Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Derneği (SAMADER) yıldızlar çocuk kulübünün çocukları doyasıya eğlendi.

Şenlikler

Sakarya Amatör Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Derneği (SAMADER) yıldızlar çocuk kulübü 2021 organizasyonu Arifiye Gölya Doğal Yaşam Parkı’nda gerçekleştirildi.  Açılış konuşmasının ardından öğrenciler ile balık avcılığı ve doğa yürüyüşü yapıldı. Öğlen yemeği ardından yapılan uçurtma şenliğinde renkli görüntüler yaşandı.  SAMADER Yönetim Kurulundan yapılan açıklamada, “  Organizasyonunuza destek olan ve bizzat katılım sağlayan Arifiye Belediye Başkanımız İsmail Karakullukçu başkanımız başta olmak üzere herkese teşekkür ederiz” denildi.

Yoğun katılım

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’nun katılım sağlayarak destek verdiği organizasyona; Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı (ASOF) Federasyonu Başkanı Serkan İnanç ve yönetimi, Ankara Oltacılar Derneği Başkanı İbrahim Yıldız, Gebze Sportif Amatör Olta Balıkçılığı ve Su Hayatını Koruma Derneği (GESBADER) Başkanı Hasan Güler, Akyazı Dernek Başkanı Kazım Demirdöven, kulüp üyesi öğrenciler ve aileleri, Akademi Z grubu öğrencileri, aileleri ve Emrah Hoca’da yer aldı.  

13 Ekim 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 194 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU