Günün Tarihi:25 Haziran 2022

SAİGSTER kongreye hazırlanıyor


Sakarya İş sağlığı ve İş güvenliği ve Araştırma Derneği (SAİGSTER ) önümüzdeki aylarda yapacağı olağan genel kurul toplantısı için hazırlıklara başladı.

Pandemi dolayısı ile zamanında yapılamayan olağan kongre ve kuruluşundan bu güne kadar derneğin faaliyetleri hakkında bilgi vermek ve kongreye kadar izlenecek yolu belirlemek üzere bir toplantı düzenlendi. Akyazı’da Dernek Başkanı Semra Kara başkanlığında düzenlenen toplantıya üyeler katıldı.  Aralık ayı içerisinde yapılacak olan Genel Kurul öncesi toplantısını gerçekleştirmiş olan toplantıda çalışmalar, kamu kurum ve kuruluşlarıyla, ulusal ve uluslararası Seminerlere katılım sağladık dedi ve gelecekteki yapacağı projelerden de bahsetti.

 

22 Ekim 2021 , Cuma Bu haber toplam 311 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU