Günün Tarihi:5 Aralık 2021

Rumeli türküleriyle coştular


Rumeli Türküleri Halk müziği sanatçısı Arif Şentürk, Adapazarı Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında Orhan Gazi Kültür merkezinde sevenleri ile buluştu. Şentürk şarkıları ile coşan izleyicileri yerlerinde oturamadı halay çekti, oynadı.

Geçtiğimiz günlerde ağır bir fıtık ameliyatı geçirdiğini belirten sanatçı Arif Şentürk,  sahnede oturarak program yaptı.  Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun davetini geri çeviremeyeceğini dile getiren Şentürk, “Sizleri kıramam, beni sizlerle buluşturan Mutlu başkana çok teşekkür ederim” dedi.  Arif Şentürk’ün okuduğu Rumeli türkülerine tüm izleyiciler eşlik etti.   Arif Şentürk’ün kendisi ile özleşmiş “Aman Bre Deryalar” türküsü ile salon bir anda ayağa kalktı ön sıralarda oturan hanımlar aralarına Mutlu Işıksu başkanın eşini de alarak halay çekti. 

25 Ekim 2021 , Pazartesi Bu haber toplam 502 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU