Günün Tarihi:30 Haziran 2022

Kızılay’a gönüllü ol çağrısı


Türk Kızılay Sakarya Şube Başkanı Zahit Tiryaki, 29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası nedeniyle yayımladığı mesajında ‘gönüllü olun’ çağrısında bulundu.

Tiryaki, “ Bu yıl Kızılay Haftası boyunca ‘haftalara, aylara, yıllara sığmayan iyilik için gönüllü ol' teması kapsamında çocuk ve gençler için renkli etkinlikler ve bilinçlendirici faaliyetler düzenleniyor. Halkın sağduyusunu, vicdanını, hoşgörüsünü, şefkatini ve iyilikseverliğini insanlığa hizmete dönüştürmekten haz duymak olarak tanımlanan Kızılaycılık, ilke ve değerlerini ülke genelinde yaygınlaştırarak yeni iyilik dervişlerini topluma kazandırmayı hedefliyor. Kızılay Haftası’nda yapılan etkinliklerle de 1943 yılından bu yana Kızılaycılık kültürü yaşatılmaya çalışılıyor. Bugüne kadar maddi ve manevi desteklerini eksik etmeyen tüm bağışçılarımıza ve gönüllülerimize sonsuz teşekkürlerimizi arz ederiz” dedi.

 

2 Kasım 2021 , Salı Bu haber toplam 268 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU