Günün Tarihi:5 Aralık 2021

‘Millet sandığı bekliyor’


Adapazarı’nın çeşitli bölgelerine ziyaretler yapan İYİ Parti İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve Yönetim Kurulu üyeleri Bahçıvan (Eski reji) sokağı esnafını ziyaret ettiler.

 

Ziyaretlerde esnafı dinleyen Başkan Dokumacı, “Partimiz kurulduğundan beri başta Genel Başkanımız Meral Akşener ve tüm teşkilatlarımız ile birlikte siyaseti olması gereken yere sahaya, vatandaşın içine çektik. Ve her geçen gün büyüyen ailemiz ile sahada olmaya devam ediyoruz. Uzun yıllardır ülkemizde ve şehrimizde yapılan slogan siyaseti yerine hizmet siyasetini, koltuk eskiten siyasetçi yerine ayakkabı eskiden siyasetçi modasını getirdik. Görüyoruz ki bu durumdan vatandaşlarımız da çok memnum” dedi.

Zamlar geliyor

Dokumacı, “Sürekli hemşehrilerimize yaptığımız ziyaretlerin sonuncusunu, Eski Reji sokağı ve Çarşı Merkeze yaptık. Özellikle ekonomik anlamda büyük sıkıntı içeresinde olan vatandaşlarımız, ekonomik önlemler beklerken, hemen her gün karşılaştığı zamlar karşısında ne yapacağını şaşırmış durumdalar. Bizde iktidara samimi olarak, millet büyük bir sıkıntı içeresinde acil ekonomik önlemler alın dedikçe karşımıza zamlar geliyor. Acaba iktidara lütfen zamlara devam edin, millet o kadar mutlu ki, korkuyor bir gün, bir şeye zam gelmeden geçecek desek, tersini yapıp, ekonomik önlemler alırlar mı diye düşünmüyor değiliz. Uzun lafın kısası millet kırmızı kartı hazırlamış, sandığı bekliyor ve görülüyor ki artık tek çözüm seçim'' dedi.

 

6 Kasım 2021 , Cumartesi Bu haber toplam 311 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU