Günün Tarihi:5 Aralık 2021

Minikler meslek keşfinde


Erenler Anaokulu’nda öğrenciler geleceğin mesleklerini keşfediyor.

Resimler sergilendi

Erenler Anaokulu Minik Adımlar Sınıfı Öğretmeni Yasemin Özdemir ve Mutlu Yüzler Sınıfı Öğretmeni Emel Güner, öğrencilerin erken yaşta alışılagelmiş ve farklı meslekleri tanıması, kendi ilgi ve yeteneklerini keşfederek meslek seçimi konusunda farkındalık kazanmasını ‘Mesleğini Keşfet eTwinnig’ kapsamında çeşitli illerinden 10, Romanya'dan 2 öğretmen ve öğrencilerle proje yürütülüyor. Proje kapsamında ressam mesleğini tanımak amacıyla öğrenciler tuvallere resim yaptı ve yapılan resimler Erenler Anaokulu bahçesinde velilerin katılımıyla sergilendi.

Sergiye katılım

Öğretmenler Yasemin Özdemir ve Emel Güner rehberliğinde yapılan sergide Mesleği Keşfet tanıtım broşürleri İlçe Şube Müdürü Bedir Bayram, Erkan Tüter, Özel Büro Görevlisi Mustafa Özdemir, Erenler Anaokulu Müdürü Aziz Ercan'a ve velilere takdim edildi.

 

16 Kasım 2021 , Salı Bu haber toplam 249 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU