Günün Tarihi:19 Ağustos 2022

Muhtarlar adına fidan dikildi


Karasulu muhtarlar adına Ankara’da fidan dikildi ve sertifikaları Kaymakam Dr. Ahmet Naci Helvacı taktim etti.

Hatıra ormanı

İçişleri Bakanlığı tarafından Türkiye'deki tüm köy ve mahalle muhtarları için 19 Ekim Muhtarlar Günü'nde Ankara'da hatıra ormanı oluşturuldu. Türkiye genelinde görev yapan 50 bin 340 muhtar adına Ankara'nın Çubuk ilçesinde birer fidan dikildi. Fidanların sertifikaları muhtarlara gönderildi. Karasulu muhtarlar sertifikalarını Kaymakamlıkta düzenlenen programda Kaymakam Helvacı’nın elinden aldı.

Sertifikalarını aldılar

Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı, oluşturulan hatıra ormanında adına fidan dikilen fidanların sertifikalarını  Yassıgeçit Muhtarı ve Dernek Başkanı Türker Tetik, yönetim kurulu üyeleri, Darıçayır Muhtarı Mustafa Kaya, Üçoluk Muhtarı Erdal Kılıç K.Karasu Muhtarı Abdullah İngenç ve Yenidoğan Muhtarı Osman Şahin’e verdi.

19 Kasım 2021 , Cuma Bu haber toplam 340 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU