Günün Tarihi:5 Aralık 2021

Yuvalaklılar isteklerini anlattı


Akyazı MHP İlçe Teşkilatı, Yuvalak Mahallesini ziyaret ederek sorunları dinledi.

Takipçi olacağız

Yuvalak Mahallesi Muhtarı Burhan Copkayaoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda konuşan İlçe Başkanı Ali Dertli, “Her mahallede olduğu gibi buraya siyaset yapmak için gelmedik. Sohbet etmek, varsa sorunlarınızı dinleyip not etmek ve bir dosya halinde icra makamlarına ileterek çözümü için takipçisi olacağız” dedi.

Doğalgaz istiyoruz

Mahallenin sorunlarını Muhtar Copkayaoğlu şöyle sıraladı. “Büyükşehir Belediyesi yayalar için yol yaptı, ancak yağmur suları için rogarlar yapılmadığından su birikintileri sorun olmaya başladı. Bazı vatandaşlarımız imar planı uygulaması isteği 2023 yılı sonuna kadar tamamlanacaktır. Tarla yollarının oldukça bozuk olduğundan belediyemizden bu konuda yardım bekliyoruz. Ayrıca mahallemize doğalgaz istiyoruz. Büyükşehir Belediyemizden hiç yardım alamadığımız için Başkan Ekrem Yüce’ye çok kırgınız. Kendisini davet ettik ve bekliyoruz” dedi.  MHP Heyetinde Başkan Ali Drtli’nin yanı sıra Belediye Meclis üyeleri Ergün Öztürk, Ahmet Çatin, Furkan Çakıroğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Abdullah Akar,Sinan Bayrak, Recep Aydın, Şeref Tekin yer aldı.

20 Kasım 2021 , Cumartesi Bu haber toplam 211 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU