Günün Tarihi:5 Aralık 2021

Müdürden üç okula inceleme


Sakarya İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, inşaat aşamasında olan Serdivan Yazlık Mahallesi'ndeki 8 derslikli anaokulu ve Adapazarı Tepekum Mahallesi’ndeki 24 derslikli iki okulu inceledi.

Okul öncesi eğitimi

İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı, beraberinde Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere ve İnşaat Emlak Birimi Şube Müdürü FatihArduç ile birlikte Yazlık Mahallesi'nde yapımı devam eden 8 derslikli anaokulu inşaatında incelemede bulundu. Müdür Savaşçı, okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılması konusunda gerçekleşen yatırımların şehrimize büyük katkı ve öğrenci sayısında artış sağlayacağını ifade etti.

Tepekum’daki okullar

Müdür Sıddık Savaşçı daha sohra, Adapazarı ilçesi Tepekum Mahallesi'nde yapımı devam eden 24’er derslikli iki okulun inşaatında incelemelerde bulundu. Okul inşaatlarını projeler üzerinde de yerinde inceleyen Müdür Savaşçı'nın ziyaretine Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş yer aldı. 

22 Kasım 2021 , Pazartesi Bu haber toplam 245 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU