Günün Tarihi:5 Aralık 2021

Özel gençlerle sohbet


Sakarya İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Yenikent Halk Eğitimi Merkezine bağlı olarak faaliyet gösteren Karaman Özel Eğitim Kursunu ziyaret etti.

 Öğrenim çağı dışına çıkmış 20 yaş üzeri 42 öğrencinin atölyelerde uygulamalı eğitim gördüğü kurs merkezini gezen Müdür  Savaşçı, özel gençlerle yakından ilgilendi. El sanatları, resim, beden eğitimi, müzik, giyim atölyelerinde öğretmenlerinin öncülüğünde faydalı işler yaparak eğitim alan öğrencilerle sohbet eden İl Savaşçı’ya ziyaretine Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş ve Yenikent Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ali Can Akdoğan eşlik etti.  Karaman Özel Eğitim Kursu Sorumlusu Mürsel Taçyıldız ise merkezdeki çalışmalar ile ilgili bilgi verdi.

 

24 Kasım 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 226 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU