Günün Tarihi:25 Haziran 2022

Başkan öğretmenleri unutmadı


Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilçe genelinde bulunan tüm okulları ziyaret ederek ajanda hediye etti.

Okul ziyaretleri

24 Kasım Öğretmenler Günü çeşitli etkinliklerle kutlanırken; Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Şehit Hacı Uzun İlk-Orta Okulu, İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Hakan Bayram Anadolu İmam Hatip Lisesi, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Borsa İstanbul Recepbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, TİS Halit Narin İlk-Orta Okulu, Fikret-İsmet Aktekin Anadolu Lisesi, Rüveyde Güneş İlk-Orta Okulu, Hatice Aslan İlk-Orta Okulu ve Konuklu İlkokulunu ziyaret etti.

 

Tebrik etti

Ziyaretlerinde öğretmenler ile bir araya gelerek sohbet eden ve günlerini tebrik eden Başkan Gündoğdu üzerlerinde öğretmenlerinin isimlerinin yazılı olduğu ajanda hediye etti. Ziyaretlerinde öğretmenler ile bir araya gelip sohbet eden Başkan Gündoğdu, öğretmenliğin kutsal bir görev olduğuna dikkat çekerek ilim ve irfan öğretmek için fedakârca görev yapan öğretmenlere çok şey borçlu olduklarını ifade etti.

 

Emekli öğretmenler

Öğretmenler günü ziyaretleri kapsamında Emekli Öğretmenler Ali Harbi, Abdullah-Fatma Çukur, Nazmi Gündüz, Nuri Gündüz, Turan Erdoğdu ve Mehmet Bayraktar’ı evinde ziyaret eden Başkan Gündoğdu, hayata ve eğitime dair bir süre sohbet ettiği emektar öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü tebrik ederek sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam temennisinde bulundu ve hediye takdim etti.

 

27 Kasım 2021 , Cumartesi Bu haber toplam 407 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU