Günün Tarihi:2 Temmuz 2022

Mahalleler güçlenirken 6 muhtarlığa yeni bina


Hendek’in sokaklarında hayata geçirilen alt ve üstyapı çalışmaları hızla devam ederken Hendek Belediyesi muhtarların işbirliğinde 6 mahalleye yenilenen ve yeni yapılan muhtarlık binaları kazandırdı.

Yenileme çalışmaları

Mahallelerde hizmet seferberliğini her alanda sürdüren Hendek Belediyesi, mahallelerinin gelişimi ve sorunların en aza inmesi için muhtarlarla yaptığı işbirliğini güçlendirmeye devam ediyor. Mahallelerin temsil noktası olan muhtarlıklar yeni yapılan ve yenilenen hizmet binalarıyla vatandaşın kullanımına sunuluyor. Daha önce Yeniköy, İkbaliye, Aktefek, Hüseyinşeyh ve Karatoprak Mahalle muhtarlıkları, muhtarlarla ortaklaşa yapılan çalışmalarla tamamlanarak yenilendi ve hizmete alındı. Son olarak 75 metrekareden oluşan Kargalıyeniköy Mahalle muhtarlığı belediye tarafından yapılarak tamamlandı. Çevre düzenlemesi yapılan yeni muhtarlık binası mahallelinin beğenisini topladı.

Etap etap hizmet

Konuyla ilgili değerlendirme yapan Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “91 mahallemizde her alanda alt ve üst yapı çalışmalarıyla birlikte projelerimizi devam ettiriyoruz. Sosyal, kültürel ve spor alanında faaliyetler hız kesmeden sürerken Hendek’te tüm vatandaşlarımıza dokunacak hizmetleri bir bir hayata alıyoruz. Muhtarlık hizmet binaları mahallelinin ortak kullanım alanı olan bir yerdir.  Kargalıyeniköy’de yeni bir tane yaparak tamamladık. Biz Hendek’i hep birlikte yönetip, hemşehrilerimizin gücüyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha güzel ve daha çok hizmeti etap etap hep birlikte hayata geçireceğiz. Hayırlı olsun” dedi.

10 Aralık 2021 , Cuma Bu haber toplam 245 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU