Günün Tarihi:26 Ocak 2022

‘AK Parti’nin yeri milletimizin yanıdır’


AK Parti Sakarya Sosyal Politikalar Birim Başkanlığı tarafından düzenlenen program ile AK Parti’li başkanlar ve teşkilat üyeleri Sapanca’da 250 haneye eş zamanlı ziyaret gerçekleştirdi. İl Başkanı Tever, “AK Parti'nin yeri her zaman milletimizin yanıdır. Bizler, vaktimizi ve enerjimizi her zaman çalışmalarımızı daha ileriye taşımak için kullanıyoruz” dedi.

Sosyal politikalar

Ziyaretlere AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sapanca İlçe Başkanı Yunus Gümüşel, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, İl Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları ve çok sayıda partilinin gruplar halinde katıldığı çalışmada; şehit, gazi, yaşlı, engelli, dul, yetim, öksüz gibi ailelere hane ziyaretleri gerçekleştirilerek, hükümetin sosyal politikalar alanında vatandaşlara sağladığı haklar aktarılırken vatandaşların sorun ve talepleri de dinlendi.

 

Saha çalışmaları

Yürütülen saha çalışması hakkında bilgiler veren İl Başkanı Yunus Tever, “Sosyal Politikalar Birim Başkanlığımızın koordinesinde rutin bir hale getirdiğimiz bu hane ziyaretlerini Sapanca ilçemizde gerçekleştirmiş olduk. Şehit, gazi, yaşlı, engelli, dul, yetim, öksüz, dar gelirli gibi farklı aile yapılarıyla hanelerinde bir araya geldik, hasbihalde bulunduk. Bu çalışmayı daha önce Adapazarı, Erenler ve Serdivan İlçelerimizde de yapmıştık. İlerleyen zamanlarda da diğer ilçelerimizde yaparak bu başarılı saha çalışmasını devam ettirmeyi arzuluyoruz” dedi.

 

Tüm kademeler

Ziyarete katılan partililere teşekkür eden Başkan Tever, “Gerçekten hep birlikte çok güzel, bereketli ve verimli bir çalışmaya imza attık. Her bir ailemizin çok farklı hikâyeleri, anıları ve hatıraları vardı. Sevgileri ve mutlulukları paylaştıkça çoğaldı, üzüntüleri ve sıkıntıları da paylaştıkça azaldı. AK Parti kadroları olarak tüm kademelerimizle her zaman sahada, vatandaşlarımızla iç içe, gönül gönülle olmaya da devam edeceğiz. Sahadaki varlığımızı gün geçtikçe daha da artıracağız” dedi.

 

Gönül kapıları

Tever, “AK Parti'nin yeri her zaman milletimizin yanıdır. Bizler, vaktimizi ve enerjimizi her zaman çalışmalarımızı daha ileriye taşımak için kullanıyoruz. Ben bugün bizleri Sapanca’da bizleri bağrına basan, samimiyetle gönül kapılarını açan, bu soğuk havada yüreğimizi ısıtıp kalplerimizi yumuşatan hemşehrilerimize yürekten teşekkür ediyorum. İnşallah bu ve benzeri saha çalışmalarımızla daha sık beraber olacağız” ifadelerini kullandı.
 

Büyük bir dava

Başkan Ekrem Yüce, Sapanca’da gerçekleştirilen ziyaretlerin ardından, “İl Başkanımız, Milletvekilimiz, İlçe Başkanımız, Belediye Başkanımız ve teşkilat mensubu kardeşlerimizle Sapanca’da 250 haneye eş zamanlı ziyaretler gerçekleştirdik. Hemşehrilerimizin talep ve ihtiyaçlarını dinledik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettik. AK Parti gücünü daima milletten alan, milletiyle beraber yol yürüyen büyük bir dava hareketidir. Hep birlikte şehrimizi karış karış gezmeye, çalmadık kapı, sıkmadık el, girmedik gönül bırakmadan çalışmaya, üretmeye ve şehrimize değer katacak adımlar atmaya devam edeceğiz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

 

21 milyonluk yatırım

Yüce, Sapanca’da yapılan yatırımlara da açıklamalarında yer verdi: “İlçemizde yaklaşık 21 milyonluk yatırımla 36 kilometreyi bulan asfalt çalışması gerçekleştirdik. Sapanca içmesuyu isale hattı projemiz ile 13 buçuk milyon liralık yatırımla 90 bin kişinin sağlıklı ve güvenilir içme suyu ihtiyacını karşılayacak projemizi çok şükür tamamladık. Sapanca Yanık’ta fidanlık teşhir alanı kurduk. 200 metrekarelik satış noktasını da tamamlıyoruz. Hemşerilerimiz yapraklı ağaçları, ibreli bitkileri ve çalı grubu bitkileri yerinde görebilecek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecekler” diye konuştu.

 

Hayırlı olsun

Yüce, “Sapanca Güney Kuşaklama Rehabilitasyon ile de 8 mahallenin atık sularını taşıyan 3 bin metre atık su kolektör hattını deplase edecek, 2 kilometre kanalizasyon hattı ve 3 bin 900 metre terfi hattı ile 6 adet yeni Atıksu Terfi Merkezi yapacağız. Büyükşehir Belediyesi olarak tüm iştiraklerimizle birlikte Sapanca’da hayata geçirdiğimiz ve çalışmalarına devam eden projelerimizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

27 Aralık 2021 , Pazartesi Bu haber toplam 768 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU