Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

Öğrencilere kaynak desteği


Sakarya İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, öğrencilere Millî Eğitim Bakanlığı tarafından basımı yapılan kaynak kitaplardan dağıttı.

Her sınıf düzeyinde basılan kaynak kitapların içeriğinde beceri temelli sorular, örnek sorular, tekrar testleri, sözel ve sayısal çalışma soruları bulunduğunu ifade eden Müdür Savaşçı, “Bu çalışmada öğrencilerimizin akademik becerilerinin gelişimlerinin desteklenmesi, tüm öğrencilerimize eşit öğrenme fırsatları sunulması, yardımcı kaynaklara erişimin kolaylaştırılması ve kaynak çeşitliliğinin artırılması amaçlıyoruz. Bakanlığımızca benimsenen ölçme ve değerlendirme politikalarına ilişkin öğretmen, öğrenci, veli ve diğer paydaşlarda farkındalık oluşturulmasına yönelik 2. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm öğrenci ve öğretmenlere kaynak kitapları ulaştırılacaktır” dedi.

 

29 Aralık 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 543 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU