Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

Güzel Sanatlarda memleket sergisi


Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi’nde ‘Bir Başkadır Benim Memletim’ konulu resim sergisinin açılışı yapıldı.

Ortaöğretim

Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından Türkiye genelindeki ortaöğretim öğrencilerine yönelik düzenlenen "Bir Başkadır Benim Memleketim” konulu resim yarışmasına katılan eserlerden oluşan resim sergisi İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın katılımıyla Sakarya Güzel Sanatlar Lisesinde açıldı.

 

Müdürden tebrik

Güzel Sanatlar Lisesi müzik bölümü öğrencilerinin müzik dinletisiyle başlayan resim sergisini gezen Müdür Savaşçı, öğrencilerin yeteneklerini keşfetmeyi, resim alanındaki bilgi ve deneyimlerini artırmayı amaçlayan resim yarışmasında emeği geçen öğretmenleri, okul yöneticileri ve öğrencileri tebrik etti.

 

Kitap hediyesi

Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, Adapazarı Belediyesi meclis üyeleri, daire müdürleri ve okul müdürlerinin de katıldığı serginin açılışı sonrasında Müdür Savaşçı, öğrencilere kitap hediye etti.

 

29 Aralık 2021 , Çarşamba Bu haber toplam 551 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU