Günün Tarihi:26 Ocak 2022

Rüyası gerçek oldu


Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, kendisini rüyasında görerek "Tanışmak İstiyorum" hitabıyla video gönderen 12 yaşında ki Bahar Özcan ile eğitim gördüğü Halit Narin Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfında bir araya geldi.

Çok sevindi

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, kendisiyle tanışmak isteyen Bahar Özcan ile bir araya geldi. Ferizli Halit Narin Ortaokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencisi olan küçük Bahar, Başkanı karşısında görünce çok mutlu oldu. Başkan Gündoğdu’nun yakından ilgilendiği Bahar Özcan, kendisini çok sevdiğini ifade etti.

 

Rüyasını anlattı

Bahar’ın gördüğü rüyayı öğretmenine anlattığı videoda, "Gece rüyamda belediye başkanını gördüm. Uykumda da sayıkladım. Babam bana belediye başkanı kim diye sordu. Ben de belediye başkanını merak ettim. Utanırım ama yine de kendisini tanımak isterim” ifadeleri yer alıyor.

 

Bahar’a davet

Başkan Gündoğdu, Bahar ile bir araya geldikleri için çok mutlu olduğunu belirterek “Güzel kızımız Bahar’ın gönderdiği videoyu izlerken çok duygulandım.  Bugün sadece Bahar’ın değil, benim rüyam da gerçek oldu. İnşallah bundan sonra daha sık görüşeceğiz. Bahar’ı belediyemizde de misafir edeceğiz. Bundan sonraki süreçte de şahsım ve belediye olarak her zaman yanınızda ve destekçiniz olacağız” dedi. Başkan Gündoğdu, özel eğitim sınıfında eğitim gören öğrencilerle de yakından ilgilenerek hediye verdi.

 

 

14 Ocak 2022 , Cuma Bu haber toplam 212 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama


 SAKARYASPOR PUAN DURUMU