Günün Tarihi:16 Ağustos 2022

Akyazı’da SUBÜ işbirliği


Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Teknoloji Fakültesi Dekan'ı Prof. Dr. Yusuf Çay, Dekan Yardımcısı Prof. Dr Fatih Çalışkan ve Fakülte Sekreteri Fuat Bilgin ile birlikte Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan'ı ziyaret etti.

Fabrikalara istihdam

Ziyarette, fakülte yöneticileri ile Başkan Soykan, öğrencilerin yararlanmasına ilişkin işbirliği yapılması kararı alındı. Alınan bu karara göre, Teknoloji Fakültesi öğrencileri, Fakültenin 7+1 uygulaması ile öğrencilerin okuldan mezun olmadan önce Akyazı'da faaliyetlerini sürdürmekte olan fabrikalarda istihdam edilmeleri sağlamak için iki kurumun işbirliği yapmaları görüşülen ve istişare edilen konu oldu.

 

Bütün imkanlar

Başkan Soykan, "Heyetimizi ağırlamaktan mutlu oldum. Görüşmemizde aldığımız prensip kararı da uygulama konusunda bütün imkanlarımızı kullanacağımızı da ifade etmek isterim" dedi. Dekan Çay'da Başkan Soykan'a teşekkür etti. 

17 Ocak 2022 , Pazartesi Bu haber toplam 794 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU