Günün Tarihi:17 Mayıs 2022

Geleceğin iş dünyası konuşuldu


Toyota Boshoku Türkiye Başkan Yardımcısı Hakan Konak ‘’İş Dünyası Nasıl Değişiyor.’’ konulu konferansta SASİAD üyeleri ile bir araya geldi.

Düşman olabilir

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği tarafından Limarpark Otelde düzenlenen toplantıya, SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karayaka, SASİAD Onursal Başkanı İsmet Çalışkan, Sakarya GİAD Başkanı Zafer Bekdemir ve SASİAD üyeleri katıldı. 

Konferansta ‘Çalışma hayatının geleceği, dünyadaki mega trendler, orta vadede stratejik plan ve sürdürülebilirlik konularında katılımcılarına bilgiler veren Hakan Konak, "Bugün kü  yetkinlikleriniz, artık düşmanınız olabilir. Örneğin; çok iyi bir egzoz tamircisi olabilirsiniz, fakat elektrikli araçlarda bu bilginiz hiçbir işe yaramaz" dedi.

 

Konak’a teşekkür

Aynı zamanda TAYSAD - Türkiye Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olan Hakan Konak; Dünyanın ilerleyişinin eskisi gibi düz bir otobandan, karmaşık kavşakları olan bir yola dönüştüğünü, önümüze çıkan yol ayrımlarındaki tabelaları iyi okumamız, kısa ve orta vadeli planlarımızı sık sık gözden geçirerek, ana hedefimizden sapmadan ilerlememiz gerektiğini belirtti. Konferans sonunda, SASİAD Başkanı Ümit Karayaka ve Onursal Başkan İsmet Çalışkan programa katılımlarından dolayı Toyota Boshoku Türkiye Başkan Yardımcısı Hakan Konak’a teşekkür ederek, hediye takdiminde bulundu.

25 Ocak 2022 , Salı Bu haber toplam 216 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU