Günün Tarihi:16 Ağustos 2022

SP’den mahalle ziyaretleri


Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin, teşkilatların sahada aktif bir şekilde milletimizin derdiyle dertlendiği söyledi.

Raporlar hazırlanıyor

Başkan Zengin, “Benim Mahallem Benim Sakaryam Konseptiyle tüm mahallelerde halkımızla bir araya gelerek sorunları ve dertlerini dinliyoruz. Milletimizin teveccühü büyük derdi çok, bizler derdini kuru kuruya dinlemek için gitmiyoruz. Derdini dinleyip, gerekli mercilere iletmek üzere notlar alıyoruz ve raporlar hazırlıyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmaların karşılığını üye olarak çok iyi bir şekilde görmekteyiz” dedi. .

 

Yol haritası belirleniyor

Zengin, “Mahalle toplantılarımızda temsilcilerimize yerel gündem ve genel gündem üzerine değerlendirme yaparak mahallenin sorunları hakkında yol haritaları çiziyoruz. Biz inanıyoruz ki bundan önce olduğu gibi milletimiz bizim çalışmalarımız sonucu huzura bolluğa feraha ulaşacak. Geçim sıkıntısı ve gelecek kaygısının ön planda olduğu bu zorlu günlerden milletimizle birlikte yara almadan geçeceğiz inşallah” dedi.

 

26 Şubat 2022 , Cumartesi Bu haber toplam 304 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU