Günün Tarihi:25 Haziran 2022

SUBÜ’de renkli tanıtım


SUBÜ bünyesinde kurulan Yedirenk Uluslararası Öğrenci Topluluğu için tanıtım programı gerçekleştirildi. Birçok etkinlikten oluşan panelde renkli görüntüler ortaya çıktı.

Tanıtım programı

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Yedirenk Uluslararası Öğrenci Topluluğu Tanıtım Programı Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Programda SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu (UDEF) Başkanı Doç. Dr. Osman Akgül, SUBÜ Dil Eğitim Öğretim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Serhat Küçük, Yedirenk Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı Bünyamin Göl, akademisyenler ve öğrenciler yer aldı.

 

80 ülkeden

Öğrencilerin çizdikleri resimlerden oluşan serginin gezilmesiyle başlayan programda daha sonra Rektör Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık ve SUBÜ Yedirenk Uluslararası Öğrenci Topluluğu Başkanı Öğr. Gör. Yusuf Kotan açılış konuşması gerçekleştirdi. Ardından UDEF Başkanı Doç. Dr. Osman Akgül düzenlenen panelde öğrencilerle buluştu. Program, Kazakistanlı öğrencilerin ülkelerinin müziklerinden oluşan dinletisi ve Sudanlı öğrencilerin yöresel dans gösterisiyle son buldu. SUBÜ’de 80 ülkeden yaklaşık 3 bine yakın uluslararası öğrenci öğrenim görüyor.

21 Mart 2022 , Pazartesi Bu haber toplam 265 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU