Günün Tarihi:25 Haziran 2022

Minikler başkanı terletti


Akyazı Konuralp İlkokulu 3-C sınıfı öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ı ziyaret etti.

Sorular cevaplandı

Hayat bilgisi dersi yerel yönetimler konusu için Başkan Soykan’ı ziyaret eden öğrenciler hazırladıkları soruları kendisine sordular. Öğrencileri belediye meclis salonda ağırlayan ve kendisine yöneltilen soruları tek tek cevaplayan Belediye Başkanı Bilal Soykan, belediye çalışmaları hakkında bilgilerde verdi.

 

Kızak şenliği

Akyazı Belediyesi’nin çocuklar için gerçekleştirdiği çalışmaları anlatan Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Geçtiğimiz sene Akyazı Stadı’nda gerçekleştirdiğimiz Akyazı Çocuk Şenliği ve bu sene düzenlediğimiz Kızak Şenliği’miz sizler için yaptığımız çalışmalardan birkaçı. Sizler için düzenlediğimiz bu etkinliklerimizi artıracağız ve geleneksel hale getireceğiz.

Sizler bizim geleceğimizsiniz. Bugün belediye olarak attığımız her adımın sizin geleceğiniz için olduğunu biliyor ve buna göre hareket ediyoruz. Amacımız size güzel bir Akyazı bırakmak” dedi.

28 Mart 2022 , Pazartesi Bu haber toplam 253 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU