Günün Tarihi:26 Haziran 2022

Akyazı muhteşem kutlama


12 Mayıs Ebe ve Hemşireler günü nedeniyle Akyazı Devlet Hastanesinde muhteşem bir kutlama programı yapıldı.

Kutlama katılım

Gerçekleşen programa Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nilüfer Deniz ev sahipliği yaparken Hastane Başhekimi Dr. Yavuz Tepeçınar, Başhekim yardımcısı Savaş Taşkıran, Hastane Müdürü Ayla Soylu ile diğer idari bölümde görev yapan yetkililer Nilüfer Deniz’e destek verdi.

 

Taht kurmuş

Törende konuşan Başhekim Dr. Yavuz Tepeçınar, “Mesleğimizin ayrılmaz parçası olan ebe ve hemşirelerimizin anlamlı ve özel günlerini tebrik ediyorum. Düzenlediğimiz sade törenimize katılım gösteren herkese teşekkür ederim” dedi. Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nilüfer Deniz’de konuşmasında,” Akyazılıların gönüllerinde taht kurmuş ebe ve hemşirelerimizi tebrik, düzenlediğimiz kutlama törenimize katılan misafirlerimize de şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

Çiçek takdimi

Akyazı Devlet Hastanesi tarafından Ebe ve Hemşireler günü münasebetiyle düzenlenen törene katılan CHP İlçe Başkanı Mustafa Sağır ve Yönetim Kurul üyesi Erdal Karaoğlan, yine aynı törene tam kadro katılan Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Savaş ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Gazeteciler Salim Özyılmaz, Kenan Certel ve Alaattin Onur’da Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nilüfer Deniz’e “Ebe ve Hemşireler günü” nedeniyle birer çiçek takdim ettiler.

 

Plaket töreni

Düzenlenen kutlama töreninde Devlet Hastanesi idaresi tarafından hazırlanan başarı plaketleri hak sahiplerine törene katılan protokol üyeleri tarafından verildi.  Kutlama töreninde günle ilgili hazırlanan pastayı Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nilüfer Deniz, kıdemli Hemşire Elanur Özel ve üç gün önce göreve başlayan hemşire Emine Tunca birlikte kestiler. Hastane Başhekimi Dr. Yavuz Tepeçınar, Başhekim yardımcısı Dr. Savaş Taşkıran ve Hastane Müdürü Ayla Soylu ile Hastane Müdür yardımcısı Murat Akkan alkışları ile pasta kesimine tanıklık yaptılar.  Düzenlenen kutlama törenine katılan misafirlere hastane yönetimi tarafından hazırlanan yiyecekler ikram edildi.  Aynı törene hastanede görev yapan doktorlarda katılarak ebe ve hemşireleri kutladı.

14 Mayıs 2022 , Cumartesi Bu haber toplam 391 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU