Günün Tarihi:26 Haziran 2022

Deva Taraklı’da kongre


Demokrasi ve Atılım Partisi Taraklı Kurucu İlçe Başkanı Ersoy Doğan’ın tek liste katıldığı kongrede, Doğan Taraklıi’nın İlçe Başkanı oldu.

Ülkeyi yöneteceğiz

Partinin Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve  il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, ilçe başkanlarının katılımıyla Taraklı Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleştirilen kongrede konuşan Başkan Ersoy Doğan, parti programını anlatarak duyulan ve destek için teşekkür etti.  Genel Başkan yardımcısı Candan Karlıtekin’de yaptığı konuşmada, “Liyakatlı ve ehil kadrolarla ülkemizi yöneteceğiz,  İnşallah milletimizin desteğini arkamıza alarak hem ülkemizi yöneteceğiz. Çıktığımız bu hayırlı yolda her daim DEVA rüzgarı ile ses getirmeye devam edelim. Kongremiz hayırlı olsun” dedi.

 

Yönetim kurulu

Tek liste gidilen seçimlerde Ersoy Doğan  başkan seçildi. Doğan’ın başkanlığında oluşan yönetim kurulunda Mustafa Doğan, Ali Kocagöz, Hüseyin Yanık, Ahmet Kırcı, Cengzhan Tozlu, Atakan Kuruoğlu, Abdülkadir Önder, Muhsin Yılmaz, Yasin Önal, Oğuzhan Koç

İl Delegeliklerine ise şu isimler seçildi.  Mustafa Doğan, Ali Kocagöz, Hüseyin Yanık, Ahmet Kırcı, Cengzhan Tozlu, Atakan Kuruoğlu, Abdülkadir Önder, Muhsin Yılmaz, Yasin Önal, Oğuzhan Koç, Rasim Bayındır, Ahmet Işık, Vedat Önal, Rıdvan Yetgin, İlyas Karaoğlu, Ersoy Doğan.

 

Esnaf ziyareti

Kongre sonrasında Taraklı’da Ankara Caddesinde esnaf ziyaretlerinde bulunan Genel Başkan Yardımcısı Candan Karlıtekin ve İl Başkanı Mehmet Erdoğan vatandaşların sorunlarını dinleyip sohbet ettiler. Gazetemiz Taraklı Temsilcisi İzzettin Kömürcü’yü de ziyaret eden Karlıtekin “DEVA Partisi’nin baraj sorunu yoktur. Kırulduğumuz ilk günden beri ülkeyi yönetmeye talibiz. Bunu ilk günden beri dile getiriyoruz. İktidarın artık ekonomi başta olmak üzere ülkenin sorunlarını çözmeye gücü kalmadı. İlk seçimde iktidar değişecek” dedi.

 

 

13 Haziran 2022 , Pazartesi Bu haber toplam 170 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU