Günün Tarihi:26 Haziran 2022

SEAH Göz Kliniği tam kadro çalışıyor


Sakarya Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi (SEAH) Göz Hastalıkları Kliniği’nde günde ortalama 250 hastanın muayenesi, 25 hastanın da göz ameliyatları gerçekleştiriliyor.

SAÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Gürsoy Alagöz klinik olarak günde ortalama 250 hasta muayenesi ile 25 ameliyatı 1 profesör, 5 doçent, 7 uzman ve 12 asistan ile diğer ameliyat ekibiyle yaptıklarını ifade etti.

Vatan Millet

Prof. Dr. Gürsoy Alagöz, kliniklerinin hastanenin önemli birimlerinden olduğunu ifade ettikten sonra, “Burada muhteşem bir emek var, burada ekip çalışması var, burada namus var, burada vatan ve millet sevgisi var, burada gerçek var, burada ahlak var, burada edep var, burada başarı var. “Burada gar gar yok, burada hamaset yok, burada yalan yok, her hastamıza gereken önemi ve tedaviyi eşit bir şekilde uyguluyoruz, her günümüz çok yoğun ve bazen zor ameliyatlarla geçiyor. Ama ekip olarak her şeyin üstesinden geliyoruz” açıklamasında bulundu.

Güçlü bir kadro

SEAH Göz Kliniği’nde Op. Dr. Sedat Özmen, Op.Dr. Özlem Bursalı, Doç.Dr. Emine Doğan, Asist.Dr. Kadriye Demir Boncukçu, Asist.Dr. Büşra Güner Sönmezoğlu, Asist.Dr. Meryem Dilara Kılıç, Asist. Dr. Mehmet Emin Gürlü, Asist. Dr. Merve Nur Mutlu, Asist. Dr. Seren Kaplan, Asist. Dr. Semih Aydemir, Asist. Dr. Yersultan İslambekov, Asist. Dr. Asel Kerimbaeva, Asist Dr. Narvin Aslanova, Doç. Dr. Erkan Çelik, Doç. Dr. Nilgün Özkan Aksoy, Doç. Dr. Burçin Çakır, Doç. Dr. İsa Yuvacı, Doç. Dr. Emine Doğan, Dr. Öğrt Üyesi Mahmut Atum, Op. Dr. Ali Altan Ertan Boz, Op. Dr. Şule Bahadır Coşkun, Op. Dr. Sibel Alişan, Op. Dr. Kübra Özata Gündoğdu, Asist. Dr. Muhammed Muaz Osmanoğlu ve Asist. Dr. Alik Salamatov görev yapıyor.

 

 

14 Haziran 2022 , Salı Bu haber toplam 209 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU