Günün Tarihi:26 Haziran 2022

MHP Akyazı’da hız verdi


MHP Akyazı İlçe yönetimi ilçeyi 4 bölgeye ayırarak başkan ataması yaparken, saha ziyaretlerini de aralıksız sürdürüyor.

4 bölge sorumlusu

Son yönetim kurulu toplantısında Dokurcun Mahallesi ve çevre mahallelerini 1. Bölge ilan eden yönetim Başkanlığa Mehmet Gürel’i atadı. Kuzuluk Mahallesi 2. Bölge olurken bölge başkanlığına Davut Kaya, Taşburun Mahallesi 3. Bölge yapılırken başkanlığa Murat Yıldız getirildi. MHP’nin 4. Bölge olarak açıkladığı Yuvalak Mahallesinde Başkanlığa Sinan Bayrak atandı. Merkez mahalleleri ayrı tutan ilçe yönetimi sorumluluğu İbrahim Çalıkoğlu’na verdi. Bölge sorumlularını görevlendiren yönetim kurulu mahalle temsilcilerini belirlemeye devam edeceklerini duyurdu.

Mahalle ziyaretleri 

MHP Akyazı İlçe yönetimi saha çalışmaları kapsamında belediye meclis üyelerinin katılımıyla Kızılcık orman ve Yuvalak mahallelerini ziyaret etti. Başkan Soyhan Sofuoğlu, ziyaretlerde ülkenin içinde bulunduğu siyasi ortam ve Cumhur ittifakının çalışmalarını anlatıyor. MHP heyeti her iki mahallede sorunları dinleyerek, talepleri not aldı. Sofuoğlu yapılan ziyaretlerde mahalle muhtarı ve vatandaşlara gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.

Sıkıntılar aktarılıyor

Kızılcıkorman Mahalle Muhtarı Mecit Kızıldağ ve Yuvalak Mahalle Muhtarı Burhan Copkayaoğlu’nun da takip ettiği iki ziyaret sonrası açıklama MHP Akyazı İlçe başkanı Soyhan Sofuoğlu, “MHP Mahallelilerle buluşuyor programımız bu akşamda iki mahallemize yaptığımız ziyaretlerle devam etti. Bu ziyaretlerde mahalle sakinlerimiz sıkıntılarını bizlere aktarıyorlar. Bizde aldığımız notları ilgili mercilere ulaştırıp o sıkıntıları çözmeye gayret gösteriyoruz. Gittiğimiz mahallelerde vatandaşlarımızın gösterdiği sevgi ve teveccüh bizi son derece mutlu ediyor. Ziyaretlerimiz devam edecek” dedi. 

18 Haziran 2022 , Cumartesi Bu haber toplam 164 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU