Günün Tarihi:26 Haziran 2022

Fındıkçı fiyat bekliyor


Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik, yönetim kurulu üyeleri ve Kadın Kolları Başkanı Sevinç Görmez saha çalışmaları kapsamında Kocaali ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Vatandaşın yanında

Gelecek Partisi İl Başkanı Fatih Sevindik ve yönetimine Adapazarı ilçe Yönetim Kurulu üyeleri, Karasu ilçe Başkanı Salim Direk ve Kocaali İlçe Başkanı Emrah Emecan eşlik etti.

Kocaali ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen İl Başkanı Sevindik, esnaf ve vatandaşların istek ve şikayetlerini, ilçede karşılaştıkları sorunları ve taleplerini dinledi. Sevindik yaptığı açıklamada, "Daima vatandaşımızın yanında olmaya çalışıyoruz. İlçelerimizi dolaşıp vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz. Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın bizlere ve Genel Başkanımız Prf. Dr. Ahmet Davutoğlu'na teveccühü bizleri memnun ediyor. Saha çalışmaları kapsamında ziyaretlerimiz aralıksız olarak devam edecek" dedi.

 

Tarımsal girdiler

Sevindik " Kocaali ilçe ziyaretimizde esnaf ve vatandaşlarımızın yanı sıra çiftçilerimizin sesine de kulak verdik. Fındık üreticileri tarımsal girdilerin fazla artmasından şikayet ediyor. Taban fiyatın Ağustos öncesi açıklanmasını, üretici fiyat endeksininin baz alınmasını istiyor. Vatandaşlarımızın sorunlarını dile getirmek ve iletmek biz siyasetçilerin görevi. Genel Başkanımız Prf. Dr. Ahmet Davutoğlu'da Sakarya’ya geldiğinde ‘Çiftçilerimize söz veriyorum; Gelecek Partisi iktidarında tarım birinci önceliğimiz olacak’ demişti. Gelecek iktidarında tüm bu sorunları çözeceğiz. Çiftçilerimiz müsterih olsun tarım birinci önceliğimizdir" dedi.

 

20 Haziran 2022 , Pazartesi Bu haber toplam 126 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU