Günün Tarihi:26 Haziran 2022

Süper miniklerden renkli veda


Akyazı Cumhuriyet Ana Okulunun süper minikleri düzenlenen yıl sonu veda gecesinde yaptıkları gösterilerle velileri ve öğretmenlerini adeta büyüledi.

Her bir yarın

Batakköy Mahallesindeki Kız İmam Hatip Ortaokulu Salonunda düzenlenen gece Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı. Okul Müdürü Aykut Şimşek yaptığı konuşmasında, “Çocuklar anne-babalarının aynalarıdır. Siz düzelirseniz, elbette aynadaki yansımanızda düzelecektir. Sevgi yürek ister. Çocuklar emek ister. Her çocuk bir yarındır. Yarınlar umut ister. Bir demet çiçektir onlar, sevgiyle ve bakımla büyürler. Esirgediniz mi biraz sevginizi, astınız mı biraz yüzünüzü, hemen soluverirler. Bugün bir başka güzelsiniz çocuklar. Bütün güzelliklere merhaba. Gelecek sizsiniz çocuklar” dedi.

Proje sunumu

Programda daha sonar 5-C sınıfı öğrencilerinin velileri ile birlikte hazırladıkları “Türkiyem” proje sunumu gerçekleşti. Sunulan eserlerde ülkemizin önemli yerleri teker teker velilere gösterilirken sunumu yapan öğrenciler bol bol alkış aldılar. Daha sonra 3-B sınıfı geri dönüşüm malzemelerinden oluşturdukları oyuncakları ile sunumlarını gerçekleştirdiler. Gecede son sunum 4-C sınıfı tarafından gerçekleştirildi.

Kep attılar

4-C sınıfının projesi ise “Oyuncağın oyuncağım olsun” idi. Öğrenciler arkadaşları için yaptıkları oyuncakları ile sahneye çıktılar ve birbirlerine armağan ettiler. 4-B sınıfı ise hayalimdeki meslek isimli projeleri ile son gösterilerini sundular.  Gecenin sonunda 5-C sınıfı öğrencilerinin  mezuniyet töreni yapıldı. Karnelerini Okul Müdürü ve öğretmenlerinin elinden diplomalarını alarak kep fırlattılar.

21 Haziran 2022 , Salı Bu haber toplam 133 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU