Günün Tarihi:26 Haziran 2022

Rıdvan Duran’a vefa desteği


Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri, Sakaryalı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlgiyle takip

Hemşerileriyle yakından ilgilenen ve ziyaret için teşekkür eden Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, grubun çalışmalarını ilgiyle takip ettiklerini, Sakarya için yapılan her güzel işe katkı sunmaya devam edeceğini belirtti. Ziyarette bakanlığın çalışmalarıyla ilgili konuklarına bilgiler veren Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran, Ahde Vefa Grubuna başarı temennisinde bulundu.

 

Gururlandırdı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran’a ilgisi ve temennileri için teşekkür eden Grup Başkanı Taşkın, “Sakaryalı Bakan Yardımcımız Rıdvan Duran’ın ifa ettiği göreve getirilmesi bizleri gururlandırmıştır. Sakaryalılar olarak, Bakan Yardımcımızın yanında ve tam destekçisi olduğumuzu belirtiyoruz. Sakarya için çalışmaya ve birlikteliğimizi güçlendirmeye devam edeceğiz. Bu vesile Bakan Yardımcılığı görevine atanan Rıdvan Duran’a başarılar diliyoruz” dedi.  Ziyaretin sonunda Bakan Yardımcısı Duran’a, Türk Bayrağı tablosu ve 54 numaralı forma hediye edildi.

 

23 Haziran 2022 , Perşembe Bu haber toplam 127 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU