Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

‘Az daha sabır iktidara geliyoruz’


İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yönetimi, Tığcılar mahallesindeki esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiler.

‘Şehrimizde yabancıyız’

Ziyaretlerinde konuşan Dokumacı, “Ekonomi ülkenin ve şehrin her köşesinde en büyük sorun olarak göze çarpıyor ve bunu herkes biliyor. Son olarak Tığcılar mahallesine yaptığımız ziyarette, ekonominin yanı sıra sığınmacı sorunun yaşandığı gördük ve hemşehrilerimizden dinledik. Eskiler bilir, Tığcılar mahallesi eskiden şehrimizin en elit, en güzide muhitlerinden biriydi. Bugün ise yüreğimiz sızlayarak gezdik, ne yazık ki şehrin göbeğinde koca bir sığınmacı mahallesi olmuş. Gördük ki şehrimizin kalbinde yabancı durumuna düşmüşüz" dedi.

Sorunu çözeceğiz

Dokumacı, "Uygulanan yanlış sığınmacı politikaları neticesinde geldiğimiz bu durum kabul edilebilir gibi değil. Yine aynı durumla yaptığımız ziyaretler esnasında Çıracılar’da karşılaşmıştık. Bir Türk, bir Sakarya’lı olarak ilerisi daha tehlikeli olan bu durum bizleri çok fazla üzmüştür. Ama inşallah iktidara geldiğimiz günlerde ülkenin en büyük sorunlarından olan bu sorunu da çözeceğiz, az kaldı, biraz daha sabır" dedi.

 

27 Haziran 2022 , Pazartesi Bu haber toplam 156 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU