Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

Akyazı Sanayide eksiklikler gideriliyor


Akyazı Sanayi Sitesi Koruma, Kollama ve Yaşatma Derneğinin site içindeki eksikleri giderme çalışmaları aralıksız olarak sürüyor.

Tamir ve düzenleme

Dernek Başkanı Ömer Çetin Sarı, sitenin güney girişinde eksik bırakılan çit yapımı ve kapı tamirlerinin tamamlandığını, sitenin kuzey girişindeki düzenleme ve güzelleştirme çalışmalarına devam edildiğini söyledi. Sarı, “Sanayi sitemiz içinde yer alan camiimizin kapasitesi özellikle Cuma günleri yetmemekte ve çok sayıda cemaatimiz cami dışında namazlarını kılmak zorunda kalıyordu. Dernek yönetimi olarak bu sıkıntıyı göz önüne alarak camimizin dışında namaz kılmak isteyenlerin daha rahat bir ortamda namazlarını eda edebilmelerine imkan vermek için namaz kılınmakta olan yere beton döktürerek daha kullanışlı hale getirdik ve boyamak suretiyle de güzelleştirdik” dedi.

 

Hedefimiz var

Sarı bazı çevreler tarafından sürekli olarak kendilerine iftira atıldığına dikkat çekerek, “Biz buradayız, görevimizin başındayız ve her türlü engellere ve karalamalara rağmen dernek başkanı ve yönetim olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye de devam edeceğiz. Buna kimse mani olamaz. Bizim tek bir hedefimiz var. O da; sanayi sitesindeki esnafımıza hizmet etmek ve sitemizin eksiklerini imkanlarımız ölçüsünde gidermektir” dedi.

 

27 Haziran 2022 , Pazartesi Bu haber toplam 158 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU