Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

Kaynarca’da kadınlara KADES tanıtımı


Kaynarca’da polis ekipleri, açtıkları stantta kadına ve çocuklara yönelik risk ile tehdit unsurlarının önüne geçilebilmesi için KADES uygulamasını tanıttı.

Pazar yerinde

İl Emniyet Müdürlüğü’nce yürütülen proje çerçevesinde KADES şehir genelindeki kadınlara tanıtılmaya devam ediyor. Bu çerçevede Kaynarca ilçesindeki pazar yerinde kadınlara KADES tanıtımı yapıldı.

Kadın ve çocuk

Ekipler, açtıkları stantta kadına ve çocuklara yönelik risk ile tehdit unsurlarının önüne geçilebilmesi için KADES uygulaması hakkında broşür dağıtarak kadınların cep telefonlarına uygulamanın yüklenmesine de yardımcı oldu.

Şiddet mağduru

Kaynarca İlçe Emniyet Amiri Şükrü Çetinkaya “Kadınlarımızın şiddete maruz kalmamaları adına bütün imkânlarımız ve gücümüzle kadınlarımızın yanındayız. Şiddete maruz kalmış veya kalabilme ihtimali olan kadınlarımızın en kısa sürede yanında olabilmek için KADES (Kadın Acil Destek Uygulaması) programını telefonlarında mutlaka bulundurmalarını bir kez daha hatırlatıyoruz” dedi .

 

2 Temmuz 2022 , Cumartesi Bu haber toplam 253 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU