Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

‘Sorunlarımızı güçlü bir sesle ilettik’


Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zafer Şinasi Bayraktar, sorunları ilgili bakanlara güçlü bir sesle ilettiklerini açıkladı.

Şuraya katılım

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi Şurası, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde; Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in katılımıyla Ankara’da gerçekleştirildi.

Faydalı oldu

Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası  ve Akyazı Ticaret Borsa başkanları bölgenin sorunlarını ilgili bakanlara aktararak destek talep etti. İş dünyası temsilcilerinin sorun ve taleplerini hükümete aktardığı şuraya katılan Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Z.Şinasi Bayraktar, “TOBB Başkanımız M. Rıfat Hisarcıklıoğlu ev sahipliğinde oldukça faydalı bir toplantı gerçekleştirdik. Üyelerimizin sorun ve taleplerini Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası olarak güçlü bir sesle bakanlarımıza ilettik. Şuranın üyelerimizin sorunlarına çözüm üretme noktasındaki gayretlerimize büyük katkı sunacağını düşünüyorum” diye konuştu.

 

2 Temmuz 2022 , Cumartesi Bu haber toplam 349 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU