Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

Müdürden okul ziyaretleri


2022-2023 eğitim öğretim yılı hazırlıkları kapsamında öğrencilerimize daha iyi bir eğitim ortamı sunmak amacıyla ilimiz genelinde tüm okullarda çalışmalar devam ediyor.

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Aşağıçalıca İlk ve Ortaokuluna bu kapsamda bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaretinde tüm alanlarda incelemelerde bulunan Müdürü Savaşçı, Aşağıçalıca İlk ve Ortaokulu yöneticileri ile 2022-2023 eğitim öğretim yılı hazırlıkları hakkında fikir alışverişinde bulundu. Sürdürülen çalışmalardaki gayretlerinden dolayı okul yöneticilerine teşekkür eden Müdür Savaşçı, hazırlıkların mümkün olan en kısa sürede tamamlanarak yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerimizi en iyi şekilde karşılamak üzere tüm tedbirlerin alındığını söyledi. Savaşçı'nın uygulanan hazırlık çalışmalarını değerlendirdiği ziyarete Hendek İlçe Millî Eğitim Müdürü Sabri Doğan ve İnşaat ve Emlak Hizmetleri Biriminden Sorumlu İl Millî Eğitim Şube Müdürü Fatih Arduç eşlik etti.

 

23 Temmuz 2022 , Cumartesi Bu haber toplam 195 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU