Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

MHP’nin kurmayları Sakarya’da


MHP’nin ‘Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anadolu, Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları’nın Sakarya bölümündeki ilk toplantısı Kaynarca’da yapıldı.

Ekonomik kriz

MHP Genel Başkan Yardımcısı Fethi Yıldız, TBMM Grup Başkanvekili Sakarya Milletvekili Muhammet Levent Bülbül, MYK Üyesi Nur Tuğba Aktay, MYK Üyesi Bülent Maşaoğlu’nun katıldığı program Kaynarca Belediye Kültür Merkezi Toplantı Salonu’nda başladı. Toplantıya Kaynarca’da faaliyet gösteren sivil toplum örgütlerinin başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.  MHP heyetini Kaynarca’da Belediye Başkanı Murat Kefli, İlçe Başkanı Ekrem Baldan, ilçe yöneticileri, AK Parti ve MHP belediye meclisi üyeleri karşıladı. Genel Başkan Yardımcısı Yıldız, dünyanın ekonomik kriz içinde bulunduğu ifade ederek, “Ülkenin başına getirilmek istenen hadiselere karşı iç ve dış mihraklara karşı hasmane tutumlara karşı ahlaki bir duruş milli bir duruştur bu duruş devam edecektir. Karşımızda genel başkanımızın tabiri ile zillet, bir altılı masa var” diye konuştu.

Dirayetli yapılar

Bülbül de konuşmasında Anadolu toplantıları ve arkasından başlatılan ilçe toplantıları hakkında bilgi verdi. Bülbül, “Kolay günlerden geçmediğimiz aşikar, fakat bu zor günleri de aşabilecek dirayetli yapılar sayesinde ancak geçebiliriz. Sorunları inkar etmiyoruz. Bu sıkıntılar sadece Türkiye’de değil dünyada var. Türkiye’de bundan etkileniyor. Türkiye şu anda ekonomik dinamizmini sürdürüyor” dedi.  MHP heyeti toplantının son bölümünde muhtarların sorularını yanıtladı. Toplantıdan sonra Muhtarlar Derneği Başkanı Türkan Öner konuklara çiçek verdi. MHP heyetine yine ilçenin meşhur lezzeti dartılı keşkek ikram edildi.

 

 

30 Temmuz 2022 , Cumartesi Bu haber toplam 178 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU