Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

106 yataklı hizmette!


Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) Başhekimi Doç. Dr. Fikret Halis, 106 yataklı Acil Durum Hastanesi’nin bugünden itibaren tüm birimleriyle hizmete alındığını belirtti.

KBB-Üroloji

Halis, SEAH’ın ek binası olarak hizmet verecek hastanede Yeşil Alan (ayakta bakılan) acil hastaların daha önce kabulüne başlandığını belirterek, “Pazartesi günü (bugün) itibariyle KBB ve Üroloji Servisleri de bu binamızda hizmet verecek” dedi.

 

Yoğun Bakım

İki bölümün yataklı servis olarak bu binada hizmet vereceğini belirten Başhekim Halis, “Yoğun bakımlarımız ile ameliyatlarda halkımıza hizmete başlıyor. İnşallah bu hastane binamız sayesinde yoğun bakımda yaşadığımız yatak sorunu da en aza inmiş olacak” dedi.

SEAH’ın ek binası olan 106 yataklı Acil Durum Hastanesi bugünden itibaren iki servisi, yoğun bakımı ve ameliyathaneleri ile artık tümüyle hizmete alınmış oldu.

 

 

1 Ağustos 2022 , Pazartesi Bu haber toplam 179 defa okundu.
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU