Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

Sapancalı çocuklar mutlu


Sapanca Belediyesi, Sapanca Halk Eğitim Müdürlüğü 07-14 yaş gurubundaki çocuk ve gençler için hazırlanan yaz okullarında katılanlar çok mutlu.

Ders ve eğlence

Hareket etmek ve sosyalleşmeye ihtiyaç duyduklarını bu sebeple iyi ki yaz okuluna geldiklerini dile getiren Irmak Kıral, “Sapanca Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Yaz okulu vesilesiyle İngilizce kursuna katıldım. Burada çok güzel yeni arkadaşlarım oldu ve eğitim alanımız çok güzel hem içerde hem bahçede ders yapma imkânı buluyoruz. Öğretmenimiz önderliğinde arkadaşlarımızla hem eğleniyor hem öğreniyoruz” dedi.

 

Daha güçlü gelecek

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Yaz okulumuz ile eğlenceli aktiviteleri bir araya getirerek çocuklarımızın kaliteli zaman geçirme ve sosyalleşmelerine katkı sağlamış olduğumuza inanıyorum. Yaz okulumuza katılan çocuklarımız mutluysa inanın biz onlardan daha mutluyuz. Bizim amacımız gençlerimizin gözündeki ışığı artırmak ve onları geleceğe daha güçlü hazırlamak; sportif, eğitim ve kültürel alanlarına katkı sunmak. Çocukların sosyalleşmesi için katılım sağlayan çocuklarını eğitimlere getiren velilere de ayrıca teşekkür ediyorum. Çocuklarımız buralarda çok güzel dostluklar ediniyorlar bu geri dönüşümler bizleri ayrıca mutlu etmektedir” ifadelerini kullandı.

 

3 Ağustos 2022 , Çarşamba Bu haber toplam 134 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU