Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

‘Mutlu olmak için iyilik yapın’


Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Dr. Veysel Tiryaki, Sakarya Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek personel ile toplantı düzenlendi.

Görüş aldı

Bakan Yardımcısı Tiryaki önce ÇAMSAN entegre Ağaç San.ve Tic. A.Ş. ziyaret ederek sektör hakkındaki talep ve görüşler hakkında bilgi aldı. Ziyarette Orman Genel Müdür Yardımcısı Recep Ateş, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdür Yardımcısı Seyit Ali Kurtuluş, Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Doğa Koruma ve Milli Parklar İstanbul Bölge Müdürü Fahrettin Ulu’da yer aldı. Bakan Yardımcısı Dr. Veysel Tiryaki, ÇAMSAN entegre Genel Müdür'ü Refik Suat Kılıç’tan fabrika hakkında bilgiler aldı.

 

En iyi şekilde

Daha sonra Bölge Müdürlüğüne geçen Tiryaki, Bölge Müdürü Polat ve personel ile toplantı yaptı. Bakan Yardımcısı Tiryaki toplantıda personele hitap ederek “Orman Genel Müdürlüğü büyük bir köklü teşkilat, teşkilatın gelişimi ve yanlış algılara sebep olan durumlar hakkında her çalışanın üstüne düşen görev ve yetkilerini en iyi şekilde yapacağına inancım tamdır. Öncelikli amacımız devletimizin kalkınması, bunu sağlamak hepimizin görevidir. Kamu kaynaklarını en verimli şekilde kullanmalıyız. Çalışmalarınızda mutlu olmanız için başkalarına iyilik yapın, onlar mutlu oldukça sizde mutlu olacaksınız. Her çalışanın işini emek vererek en güzel şekilde yapacağına inancım tamdır. Bu duygu düşünceler ile işlerinizde kolaylıklar dilerim" dedi. 

 

4 Ağustos 2022 , Perşembe Bu haber toplam 140 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU