Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

MÜSİAD Sapanca’da toplandı


MÜSİAD Sapanca’da Mesleki Eğitim ve Devlet Destekleri Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıya katılım

MÜSİAD Sakarya Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısını genişletilmiş olarak Sektör Kurulu ve Komisyon Başkanlarıyla birlikte gerçekleştirerek Sapanca’daki üyeleriyle buluştu

MÜSİAD Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Selman Aşoğlu’nun ev sahipliği yaptığı toplantıya, Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Belediye Başkanı Özcan Özen, İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Sektör Kurulu ve Komisyon Başkanları ve Sapanca Üyeleri katılım sağladı.

 

Mesleki yeterlilik

Toplantıda, SATSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Emrah Önal, Milli Eğitim Bakanlığı öncülüğünde yürütülen Kalfalık, Ustalık süreçleri, Mesleki Yeterlilik Denklik Süreci ve Çırak Öğrenci Çalıştırma ve Devlet Destekleri ve Mesleki Eğitim Merkezi Programına yönelik sektörel bilgilendirmelerde bulundu. Toplantının ardından Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’i makamında iadeyi ziyaret yapan MÜSİAD Heyeti, bölgedeki çalışmalar ve yatırımlar hakkında istişarelerde bulundu.

 

Başarı dileği

Başkan Özen, “MÜSİAD’ın hem ülkemizin hem de ilimizin gelişimi için çeşitli sosyal sorumluluk projelerine de imza atan önemli sivil toplum kuruluşlarından biridir. MÜSİAD’ın ülke ekonomisine yön veren girişimcilerimiz ve üreticilerimizle birlikte önemli bir değer olduğunu görüyorum. Dernek Başkanı Filizfidanoğlu ve yönetim kurulu üyeleri nezdinde dernek çatısı altında faaliyetlerini sürdüren tüm iş insanlarına başarılar diliyorum ve nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

 

Üye ziyaretleri

MÜSİAD Sakarya üyeleri daha sonra USL Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Uslu, Üstler Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Üstübi, AKRA Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Gökhan Erkan, Göldibi Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Demir, Duyal İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Duygu Alptekin, Aşoğlu Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Selman Aşoğlu’nun iş yerlerini ve yatırım alanlarını ziyaret ederek çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler aldı.

 

 

4 Ağustos 2022 , Perşembe Bu haber toplam 136 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU