Günün Tarihi:9 Ağustos 2022

Özkoç muhtarlarla buluştu


CHP Sakarya Milletvekili ve Grup Başkanvekili Engin Özkoç Akyazı’da muhtarlarla buluşarak sorunları dinledi.

Özkoç’tan istenenler

Muhtarlar Derneği binasında gerçekleşen buluşmada Engin Özkoç önce muhtarları dinledi daha sonra soruları cevaplandırdı. Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Savaş’ın konuşmasının ardından muhtarlar Özkoç’a, doğalgazı olmayan mahallelere bağlantı yapılması, maddi yetersizlikleri nedeniyle evlerine doğalgaz bağlatamayan vatandaşa destek sağlanması, ormanı olan mahallelerin tekrar köy statüsüne dönüşmesi, Karacasu deresinin ıslahına ilişkin başlatılan çalışmanın tamamlanması konularında destek talebinde bulundular.

 

Vali Kaldırım’ı aradı

Muhtarları dinleyen ve sorunları not alan Özkoç, ilk olarak Karaca suyun ıslahıyla ilgili olarak Vali Çetin Oktay Kaldırım’ı telefonla aradı ve sürmekte olan çalışmayla ilgili bilgi aldı. Vali Kaldırım ayrıca hemen bir ekip gönderip yerinde inceleme yaptıracağını da söyledi.

Özkoç, milletvekili olarak Sakarya’nın sorunlarını sürekli olarak mecliste yaptığı konuşmalarla, verdiği önergelerle gündeme taşıdığını, diğer milletvekillerinden bazılarının mecliste hiç konuşmadıklarını, önerge bile vermediklerini söyledi.

 

İktidar olduklarında

Üstün bir gayretle Sakarya’yı Ankara’da Mecliste temsil etmeye çalıştığını da söyleyen Engin Özkoç, Sakarya’nın sanayisi, tarımı, turizmi ile Türkiye’nin en mükemmel İllerinden biri olduğunun altını çizdi ve iktidar olduklarında Sakarya’nın hak ettiği hizmetleri alacağına inandığını söyledi.

 

Hastane ziyareti

Özkoç daha sonra Akyazı Devlet Hastanesine giderek hastane yöneticileri ile görüştü ve hastaları ziyaret etti. Özkoç’un Akyazı ziyaretinde İl Başkanı EAcevit Keleş, İl Başkan yardımcısı Oğuz Curoğlu, Kadın Kolları Başkanı Azize Çeroğlu, İlçe Başkanı Mustafa Sağır, yönetim kurulu üyeleri Erdal Özsar ve Eyüp Yıldıztaş’da yer aldı. 

5 Ağustos 2022 , Cuma Bu haber toplam 125 defa okundu.

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.


Bu Haberi Okuyanlar Bunları da Okudu

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU