Günün Tarihi:5 Temmuz 2020

Adapazarlılar Grubu 1 Aralık’ta buluşacak29 Kasım 2019 , Cuma

Sosyal medyada 3 yıl önce oluşturulan, ‘Adapazarlılar Grubu’nun bu yıl ikincisini gerçekleştireceği kahvaltılı buluşma 1 Aralık Pazar günü saat 11.00 da Erenler’deki Yerel Kültür Derneği Otağı’nda yapılacak.

Bu yılki buluşmanın Sakarya’nın il oluşunun 65. yılının kutlanacağı 1 Aralık’a rast gelmesi nedeniyle daha kalabalık olması bekleniyor.  Kahvaltıya katılanlara çiğ börek+ sigara böreği ve çok geniş seçenekli serpme kahvaltı, sınırsız çay + keşkek ikramı yapılacak ve ücreti kişi başı da 35 lira olarak belirlenmiş.

Adapazarlılar Grubu Yönetim Kurulu’nun organizasyonunda gerçekleşecek buluşmaya Adapazarı’nın Sakarya adıyla il oluşunun 65. yılı olduğu için de Vali Ahmet Hamdi Nayır, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce,

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, basın, spor, sanat, iş camiasının temsilcileri ve Adapazarlılar grup üyeleri katılacaklar.

Eski Adapazarlılığı, bir dönemin kadim yaşam kültürünü ve hatıralarını yaşatmayı amaç edinenAdapazarlılar Grubu’nuy yönetimi Erdoğan Çamlıyurt’unOnursal Başkanlığında,Ali Eşme,Ahmet Pekşen,Asuman Figen Tümer,Çiçek Çiğdem Uçar, Levent Gürsel,Mustafa Erkaya,Nihat Yıldız,Nuri Başaraner,Oğuz Dizer,Resul Narin,Şelale Birgen ve Tahir Erhamza’dan oluşuyor.

 

Bu yazı toplam 233 defa okundu.

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU