Günün Tarihi:4 Mart 2021

‘Babama layık evlat olacağım’10 Şubat 2021 , Çarşamba

İYİ Parti Adapazarı ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve daha önce de Akyazı’dan il genel meclis üyeliği yapan sigortacılardan Ahmet Özbudak geçirdiği koronavirüs hastalığına yenik düşerek hayatını kaybetmişti.

Özbudak, oğulları İlker ve Yavuz’u birer hukukçu olarak yetiştirdi.

Her ikisi de avukat olan Özbudak kardeşlerden Yavuz Özbudak, önceki gün Büyükşehir Belediye Meclisi’ne katıldı ve babasını bir anlamda temsil etmek istedi.

Yavuz Özbudak bu konuda yaptığı açıklamasında, “Çok sevdiğim değerli babam Ahmet Özbudak’ı Sakarya Büyükşehir Belediyesi Şubat ayı olağan toplantısında oğlu Ahmet Yavuz Özbudak olarak bugüne kadar oturmuş olduğu koltuğunda oturarak temsil ettim. Merhum babam oğullarıyla hep gurur duyardı, bugün aramızda olmasa da yine evladı ile gurur duyduğuna eminim. Değerli babama layık bir evlat olacağımdan, ondan devraldığım bayrağı daha da ileriye taşıyacağımdan şüpheniz olmasın. Şahsımı en iyi şekilde ağırlayıp, taziye dileklerini ileten, üzüntüsünü tarafımla paylaşan Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce beyefendiye, acımızı paylaşan, üzüntüsünü dile getiren değerli belediye başkanlarımıza, saygıdeğer belediye meclis üyelerimize, basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Saygılarımla.” sözlerine yer verdi.

 

 

Bu yazı toplam 2589 defa okundu.

 

 

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi Arama

 


 

 

 

 

SAKARYASPOR PUAN DURUMU