Günün Tarihi:26 Haziran 2022


Başkan Güneş Büyükelçi Alagiç ile hasret giderdi30 Nisan 2022 , Cumartesi

Söğütlü 3. Organize Sanayi Bölgesi Derneği Başkanı Muzaffer Güneş, Serdivan Bosna Sancak Derneği’nin ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine katılan Bosna Hersek Büyükelçisi Adis Alagiç ile dost sohbetinde bulunarak hasret uzun bir ardana sonra görüştükleri için hasret gidermiş oldu.

Başkan Muzaffer Güneş, ”Türkiye Bosna Hersek Kültür Dernekleri Federasyonu Başkanı iken büyükelçimiz ile birlikte toplantılarda, ama Bosna, ama Türkiye ile ilgili yaptığımız çalışmalarda bilgi alış verişi yapıyorduk. Federasyonumuza verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Bu kez Serdivan Bosna Sancak Derneği’nin ev sahipliğinde Boşnak ailelerimiz ile Sakarya’da iftarda buluşmanın mutluluğunu yaşadık. Büyükelçimize önümüzdeki günlerde OSB’deki fabrikalarımızı ziyarete gelmesi için davette bulunduk. Detaylı bir program hazırlıklarına şimdiden başladık bile” dedi.

Bosna Hersek Büyükelçisi Adis Alagiç’te, ”Sakarya’ya gelmekten son derece memnun oldum. Birçok iş insanı ve dernek başkanlarımızı tanıma fırsatını buldum. Çalışmaları yakından takip ediyorum. Her zaman yapacakları çalışmalara destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

 

Bu yazı toplam 150 defa okundu.

 

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara

Site İçi AramaSAKARYASPOR PUAN DURUMU